Gospodarstwa agroturystyczne

Przepiękny dom do wynajęcia w Wasilewie Szlacheckim położony na malowniczej skarpie nad rzeką Bug.

Adres: Wasilew Szlachecki 11, 08-307 (gmina Repki)
Tel. 601 150 264

Nike Air Zoom Pegasus

Zapraszamy Państwa do naszego domu o każdej porze roku. Dom wraz z przyległym mu terenem położony jest na terenie Nadburzańskiego Parku Krajobrazowego we wsi Wasilew Szlachecki (gmina Repki, bardzo blisko Drohiczyna). Jest to najpiękniejszy odcinek rzeki Bug na przynajmniej 100 km w dół i górę rzeki. To magiczne miejsce było m.in. wybrane do filmu "Nad Niemnem". To właśnie z tej skarpy w Wasilewie Szlacheckim były kręcone słynne ujęcia "sceny puszczania wianków nad rzeką".

Wieś i wspomniana skarpa położona jest na zakręcie rzeki (zewnętrzna część zakrętu), przez co jest bardzo bogata w ryby, a zwłaszcza sumy, szczupaki i sandacze. To jeden z lepszych pod kontem dużych okazów ryb odcinków rzeki w tej okolicy.

Do większych miejscowości jest bardzo blisko: Drohiczyn niecałe 9 km droga asfaltowa (lub dużo mniej jadąc malowniczą ścieżką wzdłuż rzeki Bug).

Do dyspozycji gości oddajemy przepiękny i komfortowo urządzony dom z kominkiem. Dom składa się z :

• Sypialni z dużym 2 osobowym łóżkiem (2 m szerokości, więc poza rodzicami zmieszczą się także dzieci), w której znajduje się łazienka z wanną i toaletą,
  • Sypialni z wygodną rozkładaną 2 os. kanapą,
  • Salonu z aneksem kuchennym i kominkiem,
  • Dodatkowej łazienki na korytarzu (toaleta, kabina prysznicowa i umywalka).

Domek położony jest nad rzeką – aby dojść do jej brzegu wystarczy zejść około 100 m w dół skarpy (można też zjechać samochodem gdyż praktycznie do samej rzeki zrobiona jest utwardzona droga).

Okolica

Raj dla grzybiarzy, wędkarzy i wędrowców. To urocze miejsce odwiedzane jest przez artystów, ludzi kochających naturę, długie wędrówki po lasach czy przejażdżki rowerowe.

Dom wykończony jest w wysokim standardzie (jak na zdjęciach).

Cennik

Preferujemy wynajem domu tylko w całości

- sezon wakacyjny, długie weekendy i święta: 300 PLN

- pozostałe terminy: od 150 PLN

Przy pobytach powyżej 7 dni możliwe upusty.
Przy rezerwacji wymagamy przedpłatę w wysokości 20% przewidywanego kosztu pobytu na konto.

Inne

Wyżywienie we własnym zakresie, zakupy można robić w pobliskim sklepie w Skrzeszewie (3 km).
Istnieje możliwość zamówienia świeżych produktów rolnych w pobliskich gospodarstwach.
Nasi sąsiedzi oferują także:

• Naturalnie wędzone ryby z rzeki (polecamy zwłaszcza leszcze), smażone ryby (sum – szczególnie polecamy, szczupak i inne). Zarówno wędzone ryby jak i smażone przygotowuje żona miejscowego rybaka – prawdziwe pyszności.
  • Cały duży gar domowego rosołu z ręcznie zagniatanym makaronem (na domowej kurze) oraz domowe ciasta (szczególnie polecamy babkę oraz drożdżówki).

Powyższe muszą być zamówione z wyprzedzeniem – w celu ustalenia ceny pobytu prosimy o kontakt bezpośredni.

Dla chętnych miejsce na rozbicie namiotu.

Zapraszamy serdecznie!